Matkou ze dne na den


Rowan Coleman

Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

"Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame.

Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal...

Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

"

Číst více
49,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr román
Počet stran 416
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.02.2016
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,001 kg
Jazyk čeština
Původní název The Accidental Mother
Původní jazyk angličtina
Překladatel Květa Palowská
EAN 9788074981302
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem