Manželský sex


Jeff Kornbluth

Únik z nudy manželského sexu může nabýt rozličných podob. Málokterá z nich se ale obejde bez následků…

"Únik z nudy manželského sexu může nabýt rozličných podob. Málokterá z nich se ale obejde bez následků...

David Greenfield je rozvodový právník z Manhattanu, takže velmi dobře ví, kam až může člověk klesnout. Za léta praxe už vyslechl bezpočet nechutných a intimních příběhů, které provázejí rozpadlá manželství. On sám je v tomto ohledu naprosto spokojený: svou ženu Blair si vzal před dvaceti lety a nikdy toho rozhodnutí nemusel litovat.

I ti nejvyrovnanější z nás jsou ale občas vystaveni pokušení, kterému je téměř nemožné odolat. V Davidově případě má podobu atraktivní fotografky Jean, která ho požádá, aby se stal jejím milencem. Jen na šest týdnů, pak ji zase pracovní povinnosti odvedou do světa.

David váhá. Nechce se dopustit nevěry, vždyť přece až moc dobře ví, kam až to může vést. Ovšem na druhou stranu... Kdyby se přidala i Blair, už by to přece nebyla nevěra. Chvíle strávené ve třech by naopak mohly být vítaným oživením rutiny, do které manželský sex po mnohaletém soužití neodvratně upadne. Nikomu přece neublíží, když si splní svou celoživotní sexuální fantazii. Anebo se v tomto úsudku David trestuhodně mýlí?

"

Číst více
49,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr román
Počet stran 216
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.04.2016
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,32 kg
Jazyk čeština
Původní název The Married Sex
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Čapková
EAN 9788074981401
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem