Dívka, která přežila


Lisa Jackson

Jednou unikla o vlásek. Dokáže to znovu?

Kara McIntyreová přežila děsivý masakr v oregonském srubu. V důsledku tragédie ve svých sedmi letech osiřela a od té doby nepřestala toužit po obyčejném životě.

Jenže po dvaceti letech jí minulost znovu vtrhne do života jako povodeň. Z vězení totiž nečekaně propustí jejího bratra Jonase, který byl za vražedné běsnění odsouzen. Novináři šílí. A Kara začne zničehonic dostávat záhadné vzkazy. Mohou snad být od její starší sestry Marlie? Právě ona ji tehdy zavřela na půdě a pak beze stopy zmizela.

Kara se začíná hroutit, a když je zavražděn další člověk z okruhu jejích blízkých, sílí v ní přesvědčení, že cílem je i ona sama.

Jednou unikla o vlas. Dokáže to znovu? Kolikrát ještě může být dívkou, která přežila?

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.03.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,528 kg
Jazyk čeština
Původní název The Girl Who Survived
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074986499
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Lisa Jackson Lisa Jackson

Lisa Jackson


Než se Lisa Jackson stala autorkou bestsellerů, byla matkou, která se snažila zajistit si psaním knih obživu. Dnes se její knihy objevují v nejprestižnějších žebříčcích bestsellerů v The New York Times. Lisa umí své čtenáře mistrně dovést na pokraj příčetnosti a zase zpátky. Nepřestávají ji fascinovat motivy a myšlenkové pochody zabijáků a jejich pronásledovatelů. Její knihy jsou plné nebezpečných tajemství a smrtících vášní. Lisa napsala více než 85 románů a její knihy jsou vydávány ve více než dvaceti jazycích.

Zobrazit profil autora