Pohřbené lži


Elle Marr

Narodila jsem se v zajetí...

Marissa prožila prvních sedm roků svého života ve sklepě. Pak se jí ale s matkou a dvěma sestrami podařilo utéct. I když ji trauma pronásleduje i po dvaceti letech, snaží se Marissa vést normální život. Pod novým jménem pracuje jako fotografka na volné noze a v Portlandu se dostane k práci pro místní noviny. Jejím úkolem je fotit místa činů děsivých vražd.

Marisse neujde podobnost s její minulostí. Vraždy se odehrávají v podzemních doupatech, nacházejí se tam cetky a hračky naprosto stejné jako ty, které měla ona jako malá. A pak jsou tady anonymní vzkazy určené jenom pro ni.

Aby odhalila vrahův další krok, musí Marissa vydolovat dlouho potlačované vzpomínky na svou minulost a čelit svým strachům. A nebude na to sama, protože někdo sleduje každý její krok a něco chystá…

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.05.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,445 kg
Jazyk čeština
Původní název Lies We Bury
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Dubovská
EAN 9788074985799
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Elle Marr Elle Marr

Elle Marr


Elle Marr studovala na univerzitě v San Diegu a pak se přestěhovala do Francie, kde získala magisterský titul na Sorbonně. Elle pochází ze Sacramenta v Kalifornii, ale v současné době žije v Oregonu se svým manželem, synem a jednou velice náročnou kočkou. Více informací o autorce zjistíte na jejím webu www.ellemarr.com.

Zobrazit profil autora