Jsi na řadě


Holly Seddon

Pět jmen. Čtyři jsou cizí. Jedno znáš...

Uplynul rok ode dne, kdy Mariannina manžela Grega cestou do práce srazilo auto. Marianne se stále snaží vyrovnat s jeho smrtí a utěšuje se tím, že prohlíží soubory v jeho notebooku a čte si jeho staré e-maily. Náhodou při tom zjistí, že její muž z nepochopitelných důvodů chodil na darknet, kde se domlouvají podivné obchody a dá se tam sehnat i nemožné.

Proč se Greg, zásadový charitativní pracovník a oddaný manžel, přihlásil na webovou stránku, která odhaluje tu nejhorší lidskou krutost a kde je vše dostupné za hodně vysokou cenu? Marianne se obrní a vydá se v jeho stopách. Po váhavém hledání objeví svoje jméno na seznamu osob, které mají být zabity. Nechápe, jak a proč se na něm ocitla. Pokoušel se ji manžel chránit, anebo si naopak objednal její vraždu?

Čím hlouběji se Marianne noří do děsivého světa, ve kterém se Greg pohyboval, tím blíž se dostává k nájemnému vrahovi, který ji má zabít. Sam, člověk podobný přízraku, nemilosrdně pronásledovaný minulostí, který má hodně co ztratit a udělá všechno, aby se to nestalo.

Číst více
449,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.02.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,478 kg
Jazyk čeština
Původní název The Hit List
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Vlčková
EAN 9788074985560
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Holly Seddon Holly Seddon

Holly Seddon


Holly Seddon už od svých dvaceti let psala pro noviny, weby a časopisy. Nyní je spisovatelkou na plný úvazek. Čtenářům se představila v roce 2016 a od té doby na jejím kontě přibylo několik dalších knih. Holly vyrůstala na anglickém venkově a od dětství byla posedlá knihami a hudbou. V současné době žije se svou rodinou v srdci Amsterodamu.

Zobrazit profil autora