Tichý strážce


Alka Joshi

Druhý díl série Tatérka henou

Jaro roku 1969. Pokračování příběhu Tajemství na kůži nás přivádí do života Lakšmí v době, kdy je šťastně vdaná za doktorka Jaye Kumára a vede v Šimle bylinkovou zahradu, aby zdejší nemocnice mohla nabízet přírodní léčbu místním, kteří nevěří průmyslově vyráběným lékům.

Dvacetiletý Malik dokončil studium na soukromé chlapecké škole v Šimle a setkává se s Nimmi, do které se zamiluje. Ale zrovna když se jejich vztah začíná rozvíjet, musí Malik odjet do Džajpuru na stáž v královském paláci, aby se naučil něco o stavebnictví. Zrovna se zde totiž dokončuje velkolepý projekt: supermoderní kino.

Malik brzy zjišťuje, že se v Růžovém městě od jeho dětství mnoho nezměnilo. Mezi lidmi z bohaté třídy stále hrají hlavní roli moc a peníze a přízeň královského paláce má své podmínky. Když se při slavnostním otevření nového kina zřítí lóže, vina padne tam, kde se to zrovna hodí. Malik má podezření, že se děje něco mnohem temnějšího, a je odhodlán zjistit, co se skutečně stalo. Na pomoc povolá i Lakšmí a společně se pustí do rozplétání sítě lží a tajemství…

Číst více
469,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Tatérka henou"

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,47 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název The Secret Keeper of Jaipur
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Martinová
EAN 9788074986123
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Alka Joshi Alka Joshi

Alka Joshi


Alka Joshi má bakalářský titul ze Stanfordovy univerzity. Na umělecké škole California College of Arts získala magisterský titul v oboru tvůrčí psaní. Pracovala jako copywriterka, marketingová konzultantka a ilustrátorka. Alka se narodila v Indii ve státě Rádžasthán. Její rodina přišla do Spojených států, když bylo Alce devět let. V současnosti žije se svým manželem a dvěma neposlušnými štěňaty na poloostrově Monterey v Kalifornii.

Zobrazit profil autora