Matčina panenka


Abby Davies

Nejsi její dcera. Jsi její vězeň. Stísňující psychologický thriller.

Mirabelle žije v domě se zabedněnými okny a zamčenými dveřmi. Nikdy se nepodívala ven, protože jí to Matka nedovolí. A ta přece všechno dělá pro její dobro. Miluje Mirabelle jako svoji panenku. A tak ji obléká do hezkých šatiček, maluje jí tvář a češe vlasy. Ke třináctým narozeninám jí dokonce přinese speciální dárek – mladší sestřičku Clarabelle, kterou zachránila z vnějšího světa.

Mirabelle ale dojde, že Clarabelle ji má nahradit. Ona už je totiž velká, šaty jí nepadnou tak dobře jako kdysi a Matka není spokojená. Jenomže Clarabelle tvrdí, že se ve skutečnosti jmenuje Emma. Navíc se nezdá, že by měla radost, že ji Matka do domu přivedla. Chce svou skutečnou maminku.

Mirabelle postupně zjišťuje, že její soužití s Matkou není tak normální, jak si vždy myslela… a že život panenky nebývá nikdy dlouhý.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.10.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,416 kg
Jazyk čeština
Původní název Mother Loves Me
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Jansová
EAN 9788074985324
Věk od 15
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Video

Autor knihy

Abby Davies Abby Davies

Abby Davies


Abby Davies získala titul v oboru anglická literatura a poté učila angličtinu. Psaní se věnovala ve volném čase. Žije ve Wiltshiru s manželem, dcerou a dvěma kokršpaněly, Tilly a Bilbem, se kterými se nikdy nenudí. Psychologický thriller Matčina panenka je její prvotina.

Zobrazit profil autora