Vrahovou rukou už zemřelo 54 obětí. Kdo bude mít číslo 55?

Wilbrook v Západní Austrálii je ospalé zaprášené městečko, které od světa dělí dlouhé míle neprozkoumané pouště. Bydlí v něm hrstka lidí, mezi nimi i seržant Chandler Jenkins, který je hrdým velitelem místní policejní stanice. Celý život řeší domácí hádky, stížnosti na nadměrný hluk a občasné potyčky.

To se však změní jednoho horkého dne, když se na Chandlerovu stanici vpotácí neznámý mladý muž. Je zraněný, pokrytý zaschlou krví. Jmenuje se Gabriel a vypráví Chandlerovi, co se mu přihodilo.

Byl omámen drogami, odvezen do chaty v horách a spoután řetězy. Muž, který ho unesl, se jmenuje Heath. Řekl Gabrielovi, že bude číslem 55. Jeho padesátá pátá oběť.

Heath je sériový vrah.

Gabrielovi se podařilo uprchnout přes planinu plnou hrobů. Teď konečně dorazil do městečka a může vypovědět svůj neuvěřitelný příběh.

Než se policejní velitel stačí pustit do pátrání, na stanici se dostaví Heath a vypráví Chandlerovi, co se mu přihodilo.

Byl omámen drogami, odvezen do chaty v horách a spoután řetězy. Muž, který ho unesl, se jmenuje Gabriel. Řekl Heathovi, že bude číslem 55. Jeho padesátá pátá oběť.

Gabriel je sériový vrah.

Který z mužů říká pravdu? Vyřeší Chandler záhadný případ dřív, než vrah udeří znovu?

Číst více
369,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 296
Ke stažení pdf Příloha.pdf
Datum vydání 30.01.2020
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,378 kg
Jazyk čeština
Původní název 55
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074983603
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

James Delargy James Delargy

James Delargy


James Delargy se narodil a vyrůstal v Irsku a žil v Jižní Africe, Austrálii a Skotsku. Při psaní čerpá ze svých rozmanitých znalostí městeček, měst, krajin a kultur, které nasbíral při cestování. Rád by napsal sérii knih situovaných do míst z celého světa.

Zobrazit profil autora