Hloubka nenávisti


Sharon J. Bolton

Jak málo stačí, aby se virtuální násilí zhmotnilo? Pátý případ Lacey Flintové.

Na útesu nad mořem na jihu Anglie stojí dva lidé odhodlaní skončit se svým životem. Osud jednoho nakonec zasáhne život toho druhého a oba se rozhodnou to nevzdat. Do pár let ale stojí proti sobě jako policistka a zločinec s dalekosáhlými plány a nulovým soucitem.

Lacey Flintová, která nyní pracuje pro říční hlídku na Temži, na poslední chvíli zabrání katastrofě, když z řeky vyloví topící se dítě. Kdo byl schopen unést nemluvně z kočárku a hodit ho do vody? Stopy vedou až do temných zákoutí internetu ke komunitě incelů – mužů nenávidících ženy. Situace se ještě víc vyhrotí, když tým detektiva Marka Joesburyho zjistí, že vůdci skupiny označili Lacey za svůj hlavní cíl. Spirála internetové nenávisti se roztáčí… a stačí jen málo, aby měla smrtící následky. Za oběti si vybere známou novinářku, vysoce postavenou političku a vlastně i všechny ženy v Anglii. Ty přece můžou za zpackané životy moderních frustrátů.

Číst více
469,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.02.2023
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,582 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 5
Řady Lacey Flint
Původní název The Dark
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martin Verner
EAN 9788074986369
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Sharon J. Bolton Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton


Sharon J. Bolton vyrostla na malém městě v hrabství Lancashire a po univerzitních studiích pracovala v několika londýnských PR agenturách. Kariérních ambicí se však ochotně vzdala: nejprve kvůli mateřství a posléze kvůli psaní, protože tyto dvě věci považuje za hlavní smysl života. Za literární tvorbu byla nominována na celou řadu cen. Mnohé z těchto nominací proměnila ve vítězství, včetně mety nejvyšší – zisku prestižní ceny Dagger in the Library. Recenze a ohlasy na knihy Sharon J. Bolton nešetří chválou a i na české databázi knih dosahují její romány vysokých čtenářských hodnocení.

Zobrazit profil autora