Dobrý život


Martina Cole

Nejlepší věci v životě nejsou nikdy zadarmo.

"Nejlepší věci v životě nejsou nikdy zadarmo.

Cain Moran je legendou londýnského podsvětí. Má všechno, co si jen člověk může přát. Tedy... dlouho si to myslel. Pak ale potkal mladičkou Jenny, kterou na rozdíl od všech ostatních nezajímá jeho postavení ani peníze. Ona prostě jen chce být s ním.

Zamilovat se do Jenny bylo pro Caina snadné. To těžší ho teprve čeká: bude muset oznámit své ženě, že se chce rozvést. Caroline však nechce o rozvodu ani slyšet: slib ""dokud nás smrt nerozdělí"" je odhodlána dodržet za každou cenu. A začne se svému nevěrnému muži i jeho milence mstít.

Když je Cain odsouzen na doživotí, Caroline se může začít radovat, že dosáhla svého. Jen oddaná Jenny se nevzdává a dále si hýčká svůj sen, že když vydrží čekat dostatečně dlouho, jednoho dne bude moci s Cainem začít žít. Bude to dobrý život, ujišťuje sama sebe – protože netuší, že další těžké zkoušky na ni teprve čekají."

Číst více
329,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.02.2016
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,522 kg
Jazyk čeština
Původní název The Good Life
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Čapková
EAN 9788074980046
Věk od 15
Edice Romantika
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Martina Cole Martina Cole

Martina Cole


Martina Cole patří mezi absolutní špičku současných britských spisovatelů. Její vstup do světa literatury byl vskutku impozantní a zároveň velmi neobvyklý: vsadila se s manželem o padesát liber, že dokáže napsat román. Následně dala v práci výpověď a za poslední výplatu si koupila psací stroj. Sázku tenkrát vyhrála – a co víc, její prvotina Královna zločinu okamžitě vystřelila na žebříčky bestsellerů. Ještě většího úspěchu dosáhl výtečně napsaný Maniak, který z Martiny Cole udělal královnu britského krimirománu. Každá její novinka je od té doby dychtivě očekávanou událostí nejen v Británii, ale i v dalších třiceti zemích světa.

Zobrazit profil autora