Dokonalí sousedé


Rachel Sargeant

Byli to takoví milí lidé. Než se začaly dít věci...

Když se Helen přestěhuje za svým manželem Garym do Německa, je plná nadějí na nový zajímavý život. Nemůže se už dočkat, až pozná další učitele z Mezinárodní školy, kteří tam přijeli s podobnými předsevzetími jako ona. Ani v nejmenším ji nenapadne, že by se její sen mohl přetvořit v noční můru.

Když pro ně milí sousedé z protějšího domu uspořádají večírek na uvítanou, měla by se Helen cítit vítaná. Ale ona už od prvního okamžiku vnímá, že něco je tady jinak, než se na první pohled jeví. Pak se začne Gary chovat podivně a v sousedství se ztratí dítě. Sice se brzy zase najde, ale nikdo neví, proč se ztratilo a jestli nešlo o únos.

A jako by už to samo o sobě nestačilo, vzápětí v ulici udeří opravdová tragédie, a v do té doby naoko soudržné komunitě se objeví první trhliny. Tehdy si Helen naplno uvědomí, že její dokonalí sousedé jsou schopni opravdu téměř všeho...

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 296
Ke stažení pdf Příloha.pdf
Datum vydání 08.10.2020
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,392 kg
Jazyk čeština
Původní název The Perfect Neighbours
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074984198
Věk od 15
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Rachel Sargeant Rachel Sargeant

Rachel Sargeant


Rachel Sargeant se narodila a vyrostla v Lincolnshiru, má magisterský titul v kreativním psaní a několik let strávila v Německu, kde učila angličtinu. Vyhrála soutěž o krátkou krimi povídku pořádanou časopisem Writing Magazine a dostala se do užšího výběru v dalších literárních soutěžích včetně Bristol Short Story Prize. Její příběhy se objevily také v magazínu My Weekly. Rachel žije v Gloucestershiru s manželem a dětmi, ráda plave, chodí do kaváren a do divadla.

Zobrazit profil autora