Hlas do ticha


Jenny Blackhurst

Její smrt prý byla nehoda, ale někdo tady lže

Uplynul rok od doby, kdy Erica Spencerová zemřela po pádu ze schodů. Tragická nehoda se odehrála na halloweenském večírku, kterého se zúčastnili všichni Eričini přátelé z exkluzivní čtvrti Severn Oaks. Místní už pomalu zapomínají a jejich životy se vracejí do zajetých kolejí. Jenomže pak se na Facebooku zdejší školy objeví oznámení, které vyvolá zlověstné vzpomínky – připravuje se podcast, jehož autor prozradí, co se oné noci doopravdy stalo.

Hned v prvním díle je označeno šest podezřelých a neznámý hlas slíbí, že v poslední epizodě odhalí Eričina vraha. Každý další díl se pak zaměřuje na nového podezřelého a Eričini blízcí začínají propadat panice. Všichni totiž skrývají nějaké tajemství a někdo má opravdu na svědomí lidský život.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,441 kg
Jazyk čeština
Původní název Someone Is Lying
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Krámková
EAN 9788074986116
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Jenny Blackhurst Jenny Blackhurst

Jenny Blackhurst


Jenny Blackhurst vyrostla ve Shropshiru, kde také dodnes žije s manželem a dětmi. Během dětství a dospívání strávila hodiny čtením kriminálních románů a nekonečnými diskuzemi nad nimi. Snila o tom, že se stane spisovatelkou, a bylo tedy jedině přirozené, že jednou sama nějaký krimiromán také napíše. Dodnes je vášnivou čtenářkou a nejčastěji ji najdete právě s hlavou zanořenou mezi stránky.

Zobrazit profil autora