Jedna velká lež


Jacqui Rose

Napraví svou dávnou chybu, nebo udělá další?

Casey Edwardsová už toho v životě ztratila příliš mnoho. Ne snad že by v tom byla nevinně: špatná společnost a přemíra alkoholu se na jejím osudu podepsaly víc než výrazně. Teď se ale Casey rozhodla dát věci do pořádku. A začne tím, že najde dítě, které v patnácti porodila a odložila ho.

Nedostatek peněz ji donutí pronajmout si laciný byt v Soho, tedy ve čtvrti s nechvalnou pověstí. Casey to ani moc nevadí, protože pro dosažení svého cíle se stejně musí vnořit do polosvěta londýnského zločinu. A právě tam potká bývalého gangstera Vaughna Sadlera. Přeskočí mezi nimi jiskra, ale Casey si stále není jista, jestli mu může důvěřovat.

S narůstajícím úžasem zjišťuje, jak silně propletené jsou osudy lidí, kteří Vaughna obklopují. A to ještě netuší, že mezi ně patří i ona sama...

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 296
Datum vydání 15.10.2020
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,391 kg
Jazyk čeština
Původní název Taken
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074984174
Věk od 15
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Jacqui Rose Jacqui Rose

Jacqui Rose


Jacqui Rose pochází z jižního Yorkshiru. Kouzlo psaného slova objevila už jako dítě školou povinné, kdy za ovocné nanuky psala spolužákům slohové práce. Rodiče ji jako malou adoptovali. Vždycky byla snílek. Vyrůstala v malé hornické vesnici a připadala si opuštěně. Samotu vyplňovala psaním. Vždycky psala pro radost. Je autorkou několika románů a politických thrillerů, které napsala pod mužským pseudonymem. Je nadšenou jezdkyní a vlastní dva koně. Většinu dní tráví v sedle.

Zobrazit profil autora