Vražda jako dárek


Olivia Kiernan

Hra se smrtí se nevyplácí.

Policejní vyšetřovatelka Frankie Sheehanová pracuje se svým týmem na případu zmizelého televizního moderátora a miláčka národa. Případ už je vyčerpává – nejen proto, že se o něj zajímá tisk, ale hlavně proto, že se policii nedaří přijít na to, co se s Teddym Dolanem vlastně stalo.

Když Frankie do práce přijde neoznačená červená krabice, která obsahuje propriety k mysteriózní hře, policistka si myslí, že to je jen dárek k narozeninám. Bezpečná zábava, která by mohla na chvíli odvést její pozornost od zdánlivě neřešitelného Dolanova případu.

Jenomže pak na oddělení přijde mladá žena, aby nahlásila zmizení své spolubydlící Lydie, a Frankie si všimne nápadné podobnosti mezi obětí ze hry a pohřešovanou dívkou. Pustí se tedy do vyšetřování a společně se svým týmem zjišťuje, že na různých místech v Dublinu došlo k příšerným zločinům, které s hrou souvisí. A pak je tady Lydiino napojení na skupinu studentů, kteří se hry účastní.

Pátrání po vrahovi Frankie vtahuje dál do hry a každý úspěšný tah ji přivádí blíž k cíli. Jenže v téhle hře není nejdůležitější otázkou, co se stane, když prohraje, ale co přijde, když zvítězí…

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 312
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.10.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,411 kg
Jazyk čeština
Původní název The Murder Box
Původní jazyk angličtina
Překladatel Soňa Tobiášová
EAN 9788074986178
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Olivia Kiernan Olivia Kiernan

Olivia Kiernan


Olivia Kiernan je irská spisovatelka. Vyrostla v hrabství Meath nedaleko města Kells. Ve Walesu vystudovala chiropraxi a poté se usadila v anglickém Oxfordshiru. Psaní u ní bylo vždy na vedlejší koleji, ale v roce 2010 se poddala své kreativitě a přihlásila se na magisterské studium v oboru kreativní psaní, který studovala při práci. Krátce po narození své dcery začala psát krimithrillery v hlavní roli s dublinskou policistkou Frankie Sheehanovou. Knihy vyšly v mnoha zemích, včetně USA, a těší se čtenářské oblibě.

Zobrazit profil autora