Ještě jedny zavřené dveře


Nuala Ellwood

Jak málo stačí, abyste se stali někým jiným

Když byla Vanessa malá, zemřela jí maminka a Vanessa našla útěchu ve snech o dokonalém životě – s dokonalým manželem a dětmi v dokonalém domě. Měla dokonce pocit, že svého bezchybného partnera už našla, ale čím déle s Connorem chodila, tím víc ji kritizoval a jejich vztah se vytrácel. Ale Vanessa věděla, jak se zbavit stresu. Našla si drogu v realitních nabídkách luxusních domů.

Převlékla se za dámu z vyšší společnosti a chodila si prohlížet vily a paláce pod záminkou hledání nového domova pro svou imaginární dokonalou rodinu. Ani jednu z navštívených nemovitostí by si nemohla dovolit, ale o to tady nešlo. Hlavní byl chvilkový únik do světa, kde je všechno v pořádku.

Vypadalo to jako neškodná zábava, ale jen do chvíle, než se v jednom z domů našel mrtvý muž. Policie teď Vanessu hledá jako svědkyni, která ho naposledy viděla živého. Záhadné propojení pomůže vysvětlit až Vanessina sestra, která ji vychovala místo matky, a dávný tajemný přítel z dětství. Ten na rozdíl od Vanessina vylhaného dokonalého života nebyl ani trochu imaginární...

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.11.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,423 kg
Jazyk čeština
Původní název The Perfect Life
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Dubovská
EAN 9788074986284
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Nuala Ellwood Nuala Ellwood

Nuala Ellwood


Britská autorka Nuala Ellwood vyrůstala v rodině uznávaných novinářů. Na začátku profesní dráhy se věnovala zpěvu a psaní písňových textů, později se ale rozhodla pro spisovatelství. Nualin otec i celá řada jeho přátel působili jako váleční reportéři a novináři. Rodinné prostředí významně ovlivnilo námět její prvotiny Co zbylo z mojí sestry. Díky tomuto nadmíru povedenému debutu se Nuala Ellwood dostala do prestižního výběru Nové tváře literárního světa. V současné době se Nuala Ellwood věnuje literární kariéře a vede lekce tvůrčího psaní na St. John’s University v Yorku. Tam také žije se svým synem.

Zobrazit profil autora