Tajemství na kůži


Alka Joshi

Společenský román z turbulentního období indické historie

Když sedmnáctiletá Lakšmí utekla od násilnického manžela, netušila, že se od zdobení těl prostitutek dostane až k tetování královen. O třináct let později je z ní nejvyhledávanější tatérka henou v Džajpuru, kde se proslavila svými originálním designy a také znalostí bylinek. Získala si důvěru svých bohatých klientek, ale zatímco poznává tajemství ostatních, ta svoje odhalit nesmí.

Do cesty za nezávislostí se jí po letech postaví nečekaná překážka. Vyhledá ji její manžel a není sám. Přichází s ním také temperamentní dívka Rádhá – mladší sestra, o které Lakšmí dosud nic nevěděla. Vše, co Lakšmí tak dlouho a pečlivě budovala, je najednou v ohrožení. Přesto v sobě musí najít sílu a být oporou těm, kteří ji potřebují.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Tatérka henou"

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 04.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,442 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Henna Artist
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Martinová
EAN 9788074985270
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Alka Joshi Alka Joshi

Alka Joshi


Alka Joshi má bakalářský titul ze Stanfordovy univerzity. Na umělecké škole California College of Arts získala magisterský titul v oboru tvůrčí psaní. Pracovala jako copywriterka, marketingová konzultantka a ilustrátorka. Alka se narodila v Indii ve státě Rádžasthán. Její rodina přišla do Spojených států, když bylo Alce devět let. V současnosti žije se svým manželem a dvěma neposlušnými štěňaty na poloostrově Monterey v Kalifornii.

Zobrazit profil autora