Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Vampýři & spol. New Adult  ›  Tajemství Elly a Michaela

Tajemství Elly a Michaela

Autor:
Jessica Sorensen
Originální název:
The Secret of Ella and Micha
Překlad:
Zuzana Ĺalíková
Série:
Tajemství
Pořadí knihy v dané sérii:
1
Žánr:
Vampýři & spol. New Adult
ISBN:
978-80-7303-939-4
Počet stran:
256
Datum prvního vydání:
27. 11. 2013

Kliknutím zvolte variantu

Tajemství Elly a Michaela

Popis: Tajemství Elly a Michaela

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív…

Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael.

Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli...


Dotaz k produktu Tajemství Elly a Michaela

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jessica Sorensen

Jessica Sorensen

Americká spisovatelka Jessica Sorensen je mnohými považována za faktickou zakladatelku stále populárnějšího žánru New Adult. Čím si toto označení vysloužila? Právě knihami Tajemství Elly a Michaela a Ella a Michael navždy.

Na tomto místě bývá zvykem napsat pár slov o autorce či autorovi. Protože je ale Jessica na informace o svém soukromí dosti skoupá, můžeme na ni prozradit jen to, že si k psaní vždy pouští hodně hlasitou muziku. Kdyby prý měla sestavit seznam oblíbených kapel, byl by dlouhý několik mil a našli bychom v něm prakticky ode všeho něco. Víceméně totéž se dá říct i o jejím filmovém vkusu: ve výčtu filmů, které si pouští pořád dokola, jsou tak odlišné záležitosti jako Zkažená úča nebo Pýcha a předsudek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

26. 02. 2014  |  Recenzoval: Mishul98

POZOR, V RECENZI JSOU SPOILERY. (redakce)


Příběh začíná v Las Vegas kde hlavní hrdinka studuje vysokou školu společně se svojí kamarádkou Lilou..Ella nikdy nebyla ten normální tip holky..Vždycky se od ostatních odlišovala hlavně tím ,že i přesto že se chovala drsně a klidně dokázala zmlátit kluka,se vždy zastala slabších nebo postižených lidí.
Když začínájí prázdniny,Ella se vrácí zpátky do svého rodného města,ale je tu Michael..Tajemný kluk,kterého Ella zná už od mala a jsou nejlepší kamarádi..Ella se ale za dobu kdy bydlela v LA změnila v poslušnou holku.Už nenosí černé oblečení ale oblíká se jako normální holky (barevné šaty,sukně...),umí se ovládat aby nezmlátila každého kdo na ní má nějakou narážku..Její kamarádka Lila neví o minulém životě Elly.Když společně dojedou do rodného bydliště Elly v sousedním domě (kde bydlí Michael) se koná párty..Ellyna matka zemřela a její otec hodně pije a často není doma.Ellyn starší bratr Dean s nimi už nežije..Z velkého přátelství Elly a Michaela se postupem času stává velká láska,jelikož oba začínají chápat že toho druhého milují a nikdy ho nechtějí ztratit..V příběhu nejsou samozřejmě vždy hezké chvíle..Michaelův nevlastní otec umírá na rakovinu a vlastní otec se mu ozval znova asi po 10 letech..Michaelův nejlepší kamarád Ethan randí s Lilou a tudíž mají Michael a Ella víc času na sebe..
Na konci příběhu Ella odjíždí zpátky do LA a Michael na turné se svojí kapelou..

"Jen proto,že je zničená,neztrácí na významu.A napadlo mě,že ti ji dám,až si uvědomíš,že je v pořádku dělat chyby."


Ukázka z knihy Tajemství Elly a Michaela


Hlídač dostupnosti Tajemství Elly a Michaela

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: