Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Vampýři & spol. New Adult  ›  Sukuba 4: Žár

Sukuba 4: Žár

Autor:
Richelle Mead
Podtitul:
Série Sukuba, 4. díl
Originální název:
Succubus Heat
Překlad:
Katrin Mekki
Série:
Sukuba
Pořadí knihy v dané sérii:
4
Žánr:
Vampýři & spol. New Adult
ISBN:
978-80-7303-735-2
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
03. 09. 2012

Kliknutím zvolte variantu

Sukuba 4: Žár

Popis: Sukuba 4: Žár

Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu...

Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerome, vykáže za trest z města.


Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seattlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil.


Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Všichni se společnými silami pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?

 


Dotaz k produktu Sukuba 4: Žár

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Richelle Mead

Richelle Mead

Richelle Mead se narodila roku 1976 ve znamení Štíra. Vystudovala umění a komparativní religionistiku, ale v současnosti je spisovatelkou na plný úvazek. Celosvětovou slávu si získala především Vampýrskou akademií, na kterou volně navazují Pokrevní pouta, obrovský ohlas získala i série Sukuba.

V češtině všechny Richelliny knihy vydalo nakladatelství DOMINO. A co vaše oblíbená autorka dělá, když zrovna nepíše? Sleduje pokleslé reality show, cestuje, ochutnává neobvyklé koktejly a kupuje si oblečení. Spoustu oblečení. Svědomitým pitím kafe se dopracovala k závislosti na kofeinu. S tou už se smířila. Nadále se však snaží bojovat s tendencí odkládat věci tak dlouho, jak je to jenom možné.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

Sukuba 4 - Žár

08. 04. 2013  |  Recenzoval: Kristína Vítková - Intoxicated

Dnešní recenze směřuje k Richelle Mead a její sérii SUKUBA, konkrétně k dílu číslo 4. O filmu či seriálu sice zatím nemůže být řeč, chystá se ale filmové zpracování jiné její série - a to Vampýrská akademie.
Georgina Kincaidová z problémů prostě nevyjde. Člověk by řekl, že když jste nesmrtelná bytost, a ještě navíc sukuba, která může libovolně měnit podobu, jak se vám zachce, a vaší jedinou starostí a vlastně i prací je shánět muže a lákat je k sexu, váš život bude jako pohádka. Ovšem neříká se jen tak pro nic za nic, že člověk chce zrovna to, co nemůže mít. Ale co kdybyste to náhodou mít mohli? Odolali byste tomu vábení? Co kdyby Georgina konečně mohla mít sex se svým milovaným spisovatelem Sethem, se kterým se ale v minulém díle rozešla a který teď chodí s její kamarádkou?
A jak moc by to případně poničilo Sethovu neposkvrněnou duši? Autorka v tomto díle rozehrála skutečně mistrovský příběh. Žár je dle mého názoru prozatím rozhodně nejlepším dílem celé série. Zoufalá a nesnesitelná Georgina provádí jednu blbost za druhou, leze na mozek sobě i svým přátelům a tak je doslova vyhozena svým nadřízeným ze Seattlu. Jenže se zdá, že v Seattlu se neustále děje něco divného a jediný, kdo je schopen to nějak vyřešit, i když to vůbec není jeho starost, je právě Georgina. A v důsledku toho nadpřirozeného maléru je ještě ke všemu postavena před závažnou osobní volbu. Přemůže touha chladné a racionální uvažování? Georgina už jednou dokázala, že nebyla úplně morálním člověkem, a proto propadla peklu. Dokáže se svodům situace tentokrát ubránit lépe?
Je jasné, že úplný nováček asi nebude začínat tuto sérii od čtvrtého dílu, ale kdyby sem přesto někdo neznalý zabrousil, pak vězte, že v Žáru se máte rozhodně na co těšit. Jednoznačně nejlepší díl!!!

 


Ukázka z knihy Sukuba 4: Žár


Hlídač dostupnosti Sukuba 4: Žár

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: