Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Vampýři & spol. New Adult  ›  Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Autor:
Richelle Mead
Podtitul:
Série Pokrevní pouta, 2. díl
Originální název:
The Golden Lily
Překlad:
Katrin Mekki
Série:
Pokrevní pouta
Pořadí knihy v dané sérii:
2
Žánr:
Vampýři & spol. New Adult
ISBN:
978-80-7303-765-9
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
05. 11. 2012

Kliknutím zvolte variantu

Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Popis: Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Povinnost, nebo láska? Co zvítězí?

Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých. Moc ráda by studovala univerzitu, ale místo toho byla vyslána na snobskou střední školu v Palm Springs. Má tam za úkol střežit morojskou princeznu Jill Dragomirovou před zabijáky, kteří chtějí ve světě Morojů rozpoutat válku.


Všichni ji považují za skvělou alchymistku, dokonce i ti, kteří o ní dříve pochybovali. Nyní však začíná pochybovat ona sama: opravdu jsou všichni vampýři zvrácené stvůry, anebo je to všechno jinak?


Všechno se ještě víc zkomplikuje, když bývalí Strigojové Soňa a Dimitrij zjistí, že právě Sydney by mohla být klíčem k objevení zázračného léku k proměně na Strigoje. A pak Sydney naváže milostný vztah s Braydenem... Má s ním mnoho společného, ale přesto jako by ji stále silněji přitahoval někdo jiný, na koho by kvůli jeho původu neměla ani pomyslet! Co teď? Má se řídit zákony alchymistů, anebo naslouchat hlasu vlastního srdce?

 


Dotaz k produktu Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Richelle Mead

Richelle Mead

Richelle Mead se narodila roku 1976 ve znamení Štíra. Vystudovala umění a komparativní religionistiku, ale v současnosti je spisovatelkou na plný úvazek. Celosvětovou slávu si získala především Vampýrskou akademií, na kterou volně navazují Pokrevní pouta, obrovský ohlas získala i série Sukuba.

V češtině všechny Richelliny knihy vydalo nakladatelství DOMINO. A co vaše oblíbená autorka dělá, když zrovna nepíše? Sleduje pokleslé reality show, cestuje, ochutnává neobvyklé koktejly a kupuje si oblečení. Spoustu oblečení. Svědomitým pitím kafe se dopracovala k závislosti na kofeinu. S tou už se smířila. Nadále se však snaží bojovat s tendencí odkládat věci tak dlouho, jak je to jenom možné.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

Adrian. Ach, Adrian...

04. 03. 2014  |  Recenzoval: Maťa Wolf

Túto knihu som čítala hneď po jednotke, ktorá sa mi moc páčila. Táto kniha bola máličko iná. Tiež bola veľmi dobrá - úprimne pochybujem, že by Richelle dokázala napísať niečo zlé, tá sa radí k mojím najobľúbenejším autorkám - ale celkovo ma zaujala o čosi menej ako jednotka. Neviem, čím to bolo, štýl sa nejako nelíšil. Len ma to už od začiatku bavilo akosi menej. Autorkine knihy sú popretkávané nevtieravým humorom, ktorý proste vykúzli úsmev na tvári.
Napriek tomu proste považujem knihu za slabšiu, čo mi je ľúto, lebo Richelle veľa krát dokázala, že dokáže stvoriť niečo neuveriteľné. Hoci koniec bol naozaj skvelý :) Ten koniec! Skončilo to hrozne a ja proste potrebujem pokračovanie :D
Každopádne je to stále veľmi slušná kniha a každý autor má právo na to, že mu raz za čas niečo nevýjde tak, ako treba :)

Mega plusom je Adrian... A Dimitrij. Ale hlavne Adrian! :)


Ukázka z knihy Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie


Hlídač dostupnosti Pokrevní pouta 2: Zlatá lilie

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: