Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Vampýři & spol. New Adult  ›  Pod rudým měsícem

Pod rudým měsícem

Autor:
Shannon Drake
Podtitul:
Série Vampýři, 1. díl
Originální název:
Beneath a Blood Red Moon
Překlad:
Eva Fuková
Série:
Vampýři
Pořadí knihy v dané sérii:
1
Žánr:
Vampýři & spol. New Adult
ISBN:
978-80-7303-745-1
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
10. 09. 2012
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Pod rudým měsícem

Popis: Pod rudým měsícem

Láska osvobozuje, to víme všichni. Ale osvobodí nás i před dávným prokletím?

Maggie Montgomeryová, majitelka elegantního butiku v New Orleans, vede spokojený život. Vše se rázně změní, když v doposud poklidné čtvrti dojde k vraždě a krvavá stopa vede od oběti až ke dveřím Maggiina domu. Šok z krvavé události ještě umocní návštěva detektiva Seana Canadyho, který jí přišel položit pár otázek... a vyvolal v ní touhu tak silnou, že si s tím Maggie neví rady.


Pojí je cosi mocného, co se nedá rozumem vysvětlit. Důvod vzájemné přitažlivosti se nachází v nevyřešené minulosti: vše začalo událostí za noci, kdy na nebi svítil rudý měsíc. Před sto lety se v rodině Montgomeryových stalo něco hrozného... a Maggie nyní musí najít muže, jehož láska bude tak čistá, že ji z onoho dávného prokletí osvobodí. Je ale Sean ten pravý?

 


Dotaz k produktu Pod rudým měsícem

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Shannon Drake

Shannon Drake

Shannon Drake, vlastním jménem Heather Graham je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spojených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Pod rudým měsícem