Ta, která prohraje


Liv Constantine

Chce jediné. Dokonalou rodinu. Tu tvoji.

Do přímořského ráje v Connecticutu přijíždí svůdná třicátnice Piper. Když se seznámí s pohledným a úspěšným právníkem Leem, vadí jí na něm jediná věc – snubní prsten. Ale Piper moc dobře ví, že žádné manželství netrvá věčně.

Joanna trpělivě čekala, až se muž jejího života Leo vzpamatuje z těžké deprese. Těší ji, že je zase okouzlující, plný energie a věnuje se dětem. Šokuje ji ale, že to nebyla ona, kdo vzkřísil jeho radost ze života. Byla to jakási Piper. Leo se do ní bláznivě zamiloval a rozhodl se opustit Joannu i život, který si spolu vybudovali. Ale ujišťuje ji, že s dětmi může dál trávit čas.

Joanna je zničená a odhodlaná zkompromitovat ženu, která jí ukradla život a lásku. Probírá se Pipeřinou minulostí a nachází znepokojivá tajemství. A tehdy začne mít strach o život Lea i dětí. Její terapeutka to však nazve paranoiou. Podaří se Joanně včas najít potřebný důkaz, aby své blízké zachránila?

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 264
Ke stažení pdf Příloha.pdf
Datum vydání 29.10.2020
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,359 kg
Jazyk čeština
Původní název The Wife Stalker
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074984549
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Liv Constantine Liv Constantine

Liv Constantine


Liv Constantine je pseudonymem dvou amerických autorek – sester Lynne Constantine a Valerie Constantine. Lynne miluje dobrou kávu, je závislá na Twitteru a prakticky neustále pracuje na nějaké své nové knize. Jejím věrným čtenářem je retrívr Tucker, který ji nikdy za nic nekritizuje. Lynne je odbornicí na sociální média a autorkou několika knih a povídek. Valerie už od dětství milovala knihy, které jsou její velkou vášní – strávila s nimi mnoho dní a probděla u nich mnoho nocí. Má titul z anglické literatury a v současné době žije napůl v Anglii a Marylandu. A věnuje se psaní. Na vzdálenost tří států se Lynne a Valerie rozhodly napsat společně knihu – při vymýšlení příběhu strávily dlouhé hodiny hovory na Skypu a vyměnily si nekonečné množství mailů. Podařilo se jim vytvořit neotřelý příběh s až mrazivě temnou zápletkou. Jejich společným debutem se stal thriller Poslední paní Parrishová.

Zobrazit profil autora