Absence zázraků


Michael J. Malone

V hlubinách paměti se skrývají ty nejtemnější vzpomínky.

Matku Johna Dochertyho převezli do pečovatelského domu. Postihla ji totiž silná mrtvice, po které už nebyla schopná se sama o sebe postarat. Aby John mohl péči zaplatit, nezbývá mu nic jiného než prodat rodný dům.

Když na půdě prochází staré věci, narazí v jedné krabici na důkaz, že měl staršího bratra. Jmenoval se Thomas a záhadně zmizel, když John byl batole a mladší Chris ještě nebyl na světě. Rodiče o něm svým dalším synům nikdy neřekli.

Toto odhalení přivede Johna na cestu, která ho navždy změní. Donutí ho vrátit se ve vzpomínkách do minulosti a přehodnotit své dětství. John se rozpomíná na hluboko pohřbené události, které zásadně ovlivnily jeho dospělý život, ale až dosud v jeho paměti představovaly jen prázdná místa.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 296
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.03.2021
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,401 kg
Jazyk čeština
Původní název In the Absence of Miracles
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074984792
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Michael J. Malone Michael J. Malone

Michael J. Malone


Michael J. Malone je oceňovaný básník a autor. Narodil se a vyrůstal v srdci kraje, který inspiroval básníka Roberta Burnse. V literárních časopisech po celé Velké Británii vydal více než 200 básní a jeho debutový román vyhrál cenu Pitlochry Prize, kterou uděluje Skotská asociace spisovatelů. Dříve pracoval jako regionální obchodní manažer v nakladatelství Faber & Faber, finanční poradce a knihkupec. Žije ve městě Ayr ve Skotsku.

Zobrazit profil autora