Papírové panenky


Emma Pullar

Pouliční umělec. Spisovatelka. Novinářka. Kdo bude další na řadě?

Mike, Kerri a Bea sdílejí byt a také touhu po úspěšné kariéře, ale ani jednomu se moc nedaří.

Když mim Mike uvidí na Trafalgarském náměstí svou novou konkurenci, začne se mu rozpadat svět. Kerri má zase co dělat, aby si udržela práci novinářky. Když už opravdu hrozí, že dostane výpověď, najde mrtvolu – třetí oběť Vraha s papírovými panenkami – a rázem získá sólokapra. A Bea, která se pokouší dostat zpět na spisovatelské výsluní, hledá v sérii vražd inspiraci. Najde však mnohem víc, než by si sama přála.

Tři spolubydlící s hrůzou zjišťují, že každý z nich je s vrahem nějak spojen, a začnou se obracet proti sobě. Spojují je už jen znepokojivé otázky. Kdo je další na řadě? Proč vrah maluje svým obětem rty a tváře krví? A k čemu jsou papírové panenky, které zanechává u všech zabitých?

Vrah s papírovými panenkami se dál plíží ulicemi Londýna, do kterých se vkrádá strach.

Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 232
Datum vydání 09.04.2020
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,335 kg
Jazyk čeština
Původní název Paper Dolls
Původní jazyk angličtina
EAN 9788074984082
Věk od 18
Edice Napětí
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Emma Pullar Emma Pullar

Emma Pullar


Emma Pullar začala psát, jakmile uměla udržet tužku, a nikdy nepřestala. Jak sama říká, psaní je její vášní. Už na základní škole napsala třeba příběh o popelnicích, které zabíjely lidi, protože už je nebavilo, že do nich lidé cpou odpadky. Vždy preferovala temné příběhy a dětské fantasy. Od mládí, kdy četla třeba horrory, sci-fi a thrillery, snila o tom, že bude spisovatelkou, ale myslela si, že je to nemožné. Vyrůstala totiž v poměrně chudé části Londýna a její učitelé neměli na studenty tolik času, kolik by chtěli. Pravopis, interpunkci a gramatiku se musela naučit až jako dospělá. Emma Pullar žije v Kentu se svým manželem, třemi dětmi a zlobivým kocourem Rupertem. Psaní se věnuje každý den.

Zobrazit profil autora