Třpytný dvůr


Richelle Mead

Úvodní díl nové epické série!

"Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie, Nového světa.

Hraběnka Adelaide se tomuto pravidlu vymyká, ta už díky svému původu vybrané způsoby ovládá. Přesto přichází do Třpytného dvora přestrojená za služku, aby později mohla v Adorii začít nový život. Daří se jí utajit svou identitu před všemi, jen ne před okouzlujícím Cedrikem Thornem, synem bohatého majitele Třpytného dvora.

Když Adelaide zjistí, že také Cedric skrývá velmi nebezpečné tajemství, společně vymyslí plán, jak z jejího podvodu vytěžit maximum. Komplikace na sebe ale nenechají dlouho čekat – nejprve je třeba překonat zrádné moře mezi Osfridem a Adorií, kde pak Adelaide padne do oka budoucímu guvernérovi. A jako by to všechno nestačilo, mezi Adelaide a Cedrikem to pořádně jiskří – a pokud toto jiskření přeroste v plamen, hrozí Třpytnému dvoru skandál a oni dva budou vyhnáni do divoké nezmapované země..."

Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Třpytný dvůr"

Detailní informace

Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.11.2016
Formát 130x205 mm
Hmotnost 0,472 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Glittering Court
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Netolička
EAN 9788074981777
Věk od 15
Edice Fantasy
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená