Křest novinky a autogramiáda Sharon Bolton!

Je to už víc než rok, kdy jsme si na našem facebookovém profilu tak trochu povzdechli, že prodeje knih Sharon Bolton jsou tak nízké, že nejspíše budeme muset od vydávání jejích dalších noirových kriminálek upustit.

Co následovalo, se dá s trochu nadsázky označit za malý knižní zázrak. V reakci na náš postesk se vzedmula obrovská vlna podpory od těch čtenářů, kteří už tvorbu Sharon Bolton znali - a tudíž věděli, jak skvěle píše. Během pár dní byly sociální sítě i čtenářské blogy plné výzev, doporučení a pochvalných recenzí.

Během následujících měsíců se prodeje knih od Sharon Bolton výrazně zvedly a jejich hodnocení na čtenářských serverech v drtivé většině případů přesahuje 90 %, což je jev poměrně zřídkavý.

A my tedy můžeme Sharon Bolton vydávat dál, což nás opravdu nesmírně těší. Doposud jsme vydali šest jejích knih a nyní míří na knihkupecké pulty (a na prodejní servery e-knihkupců) kniha sedmá. Jmenuje se Temné říční proudy a je závěrečným dílem série se svébytnou vyšetřovatelkou Lacey Flintovou (předchozí díly série se jmenují Už mě vidíš?, Volavka a Tak to je, tak to bude).

Sharon Bolton si podpory svých českých čtenářů nesmírně váží, a proto přijala naše pozvání a přijede do Prahy, aby mohla Temné říční proudy osobně pokřtít a všem zájemcům výtisk podepsat.

Autogramiáda se koná 26. 6. 2018 v 17:00 hodin v prodejně Knihy Dobrovský na Václavském náměstí. Přijďte, jste srdečně zváni a Sharon Bolton se na setkání s vámi velice těší!

Pokud si chcete vložit událost do svého kalendáře, klikněte zde

https://www.facebook.com/events/169647740537182/

Temne_ricni_proudy

 

Archiv novinek »Vložit komentář

Přezdívka:   povinné pole
Váš názor:   povinné pole