Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zloděj víry

Zloděj víry

Autor:
Richard Doetsch
Originální název:
The Thieves of Faith
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-454-2
Počet stran:
448
Datum prvního vydání:
22. 06. 2009
Zloděj víry

Popis: Zloděj víry

Mistrovský zloděj Michael St. Pierre stojí před neproveditelným úkolem a neřešitelným dilematem zároveň... Když zdrcený smrtí milované manželky našel svého pravého otce, měl pocit, že mu osud konečně ukázal vlídnější tvář. Do jeho života však vzápětí zasáhl zvrhlý šílenec, který se rozhodl využít Michaelova jedinečného zlodějského umu k tomu, aby získal vytoužený poklad – klíč k tajemství věčného života, který kdysi doputoval do Kremlu z Byzance.


Michaelovi nezbývá než se vydat společně s kamarádem Buschem a tajemnou Susan na výpravu, která svou nebezpečností přesahuje všechno, co kdy zažil. Proti nim stojí nástrahy v podobě zatopených chodeb kremelského podzemí, celá ruská armáda, ale i podlá zrada ve vlastních řadách. Kdo je vlastně spojenec a kdo je nepřítel? Zjistí to Michael včas, anebo on i tajemný byzantský poklad padnou do rukou šílence, který si na Korsice buduje celosvětové impérium?

 


Dotaz k produktu Zloděj víry

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Richard Doetsch

Richard Doetsch

Bylo by poněkud nepřesné, říct o Richardu Doetschovi, že je spisovatel, přestože jsou jeho knihy překládány do tří desítek světových jazyků. Richard Doetsch se totiž kromě psaní úspěšných thrillerů věnuje také komponování hudby a hře na kytaru a klavír, přičemž nic z toho nedělá výlučně pro vlastní potěšení, ale slaví úspěchy i na tomto uměleckém poli.

Jeho literární prvotina Zloděj nebes se stala mezinárodním bestsellerem. Podobný osud potkal i další Doetschovy knihy s názvem Zloděj víry a Třináctá hodina.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Zloděj víry

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: