Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zloděj temnoty

Zloděj temnoty

Autor:
Richard Doetsch
Originální název:
The Thieves of Darkness
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-607-2
Počet stran:
432
Datum prvního vydání:
20. 06. 2011
Zloděj temnoty

Popis: Zloděj temnoty

Michael St. Pierre je všeobecně považován za nejlepšího zloděje na světě. Svou pověst potvrdil už několikrát, a pokaždé musel čelit obrovskému nebezpečí. Tentokrát však bude mít protivníka, s jakým se doposud nestřetl: zloděje, který se na rozdíl od Michaela neváhá uchýlit k brutálnímu násilí a jehož minulost je opředena děsivým tajemstvím.


Střet dobra a zla nás zavede do londýnského podsvětí, amsterodamských kanálů, starověkých paláců v Istanbulu, do New Yorku i na vrcholky indických hor. Tam všude se odehrává rozhodující zápas mezi silami dobra a zla...


Dotaz k produktu Zloděj temnoty

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Richard Doetsch

Richard Doetsch

Bylo by poněkud nepřesné, říct o Richardu Doetschovi, že je spisovatel, přestože jsou jeho knihy překládány do tří desítek světových jazyků. Richard Doetsch se totiž kromě psaní úspěšných thrillerů věnuje také komponování hudby a hře na kytaru a klavír, přičemž nic z toho nedělá výlučně pro vlastní potěšení, ale slaví úspěchy i na tomto uměleckém poli.

Jeho literární prvotina Zloděj nebes se stala mezinárodním bestsellerem. Podobný osud potkal i další Doetschovy knihy s názvem Zloděj víry a Třináctá hodina.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Zloděj temnoty


Hlídač dostupnosti Zloděj temnoty

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: