Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zloděj nebes

Zloděj nebes

Autor:
Richard Doetsch
Originální název:
Thieves of Heaven
Překlad:
Lucie Součková
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-321-6
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
30. 10. 2006
Zloděj nebes

Popis: Zloděj nebes

Je to nejstřeženější poklad na světě. Obsahuje dávné tajemství. A to tajemství musí zůstat skryto...

V maličké, silně opevněné místnosti severně od Sixtinské kaple se chystá k činu mistr zlodějů. Michael St. Pierre si zakládá na tom, že dokáže nepozorovaně proniknout i do těch nejstřeženějších míst a odnést vše, pro co přišel, aniž by po sobě zanechal stopy. Dnes to bude důležité víc než kdy jindy, protože na něj čeká nejtěžší úkol v celé zločinné kariéře: na zakázku záhadného cizince má ukrást největší poklad Vatikánu: dva starobylé klíče, zlatý a stříbrný.


Michael netuší, k jakému zámku klíče patří. Bohužel netuší ani to, čeho se vlastně dopustil. Jako obyčejný smrtelník se dotkl nedotknutelného, a tak teď prchá z římských uliček až do kamenného kostelíku v Izraeli. Má s sebou jen ukradené klíče a sílící jistotu, že jeho nerozvážný čin bude mít vskutku děsivé následky...


Ukradený poklad je totiž součástí dávného a přísně střeženého tajemství. Michael ho nikdy neměl poznat, ale teď už nemá na vybranou. Musí stanout tváří v tvář protivníku tak nebezpečnému a záludnému, že to překonává jeho nejšílenější představy...

 


Dotaz k produktu Zloděj nebes

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Richard Doetsch

Richard Doetsch

Bylo by poněkud nepřesné, říct o Richardu Doetschovi, že je spisovatel, přestože jsou jeho knihy překládány do tří desítek světových jazyků. Richard Doetsch se totiž kromě psaní úspěšných thrillerů věnuje také komponování hudby a hře na kytaru a klavír, přičemž nic z toho nedělá výlučně pro vlastní potěšení, ale slaví úspěchy i na tomto uměleckém poli.

Jeho literární prvotina Zloděj nebes se stala mezinárodním bestsellerem. Podobný osud potkal i další Doetschovy knihy s názvem Zloděj víry a Třináctá hodina.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Zloděj nebes

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: