Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zloděj kostí

Zloděj kostí

Autor:
Thomas O´Callaghan
Originální název:
The Bone Thief
Překlad:
Petr Štádler
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-306-2
Počet stran:
248
Datum prvního vydání:
06. 11. 2006
Zloděj kostí

Popis: Zloděj kostí

Každý sériový vrah je vlastně sběratel...


Žena v domácnosti unesená za bílého dne. Potetovaná feťačka ležící pod dřevěnou lávkou. Celebrita pohozená na městské skládce. Mladá matka, která si chtěla povyrazit. Ty ženy neměly nic společného – až na to, že se staly obětí stejného vraha.


Ten šílenec se stal postrachem newyorských ulic. Nestačí mu jen vraždit, potřebuje si také odnést suvenýr: kosti svých obětí. Nechybí mu ani notná dávka arogance, protože na místě činu vždy zanechá vodítko, které policii prozradí totožnost zohavené mrtvoly. A jak se zdá, nehodlá v žádném případě přestat...


Vyšetřování se ujímá detektiv John Driscoll. Kvůli rodinné tragédii se sám ocitl na pokraji šílenství a nyní navíc musí s každým novým útokem Zloděje kostí čelit stoupajícímu tlaku nadřízených i mediálním štvanicím.  Driscoll si navzdory všemu dobře uvědomuje, že musí soustředit veškeré síly na dopadení nejzákeřnějšího sériového vraha ve své kariéře, který jako by byl vtělením samotného zla. Správně totiž tuší, že zabiják své vrcholné číslo teprve chystá...

 


Dotaz k produktu Zloděj kostí

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Thomas O´Callaghan

Thomas O´Callaghan

Thomas O'Callaghan byl od mládí vášnivým čtenářem detektivek a stal se členem několika profesních organizací, jež sdružují autory a přátele tohoto žánru. Díky své prvotině Zloděj kostí (česky DOMINO, 2006) se připojil k nepočetné skupině autorů, kteří dokázali úspěšně navázat tam, kde před lety začal Thomas Harris se svým Mlčením jehňátek. I O'Callaghan uvedl na scénu detektiva, který dokáže vypátrat vyšinutého sériového vraha, aniž by musel mít atributy geniálního supermana.

 

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Zloděj kostí

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: