Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zbabělec

Zbabělec

Autor:
Mark Billingham
Originální název:
Scaredy Cat
Překlad:
Dalibor Šimko
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-123-X
Počet stran:
352
Datum prvního vydání:
19. 05. 2003
Zbabělec

Popis: Zbabělec

První oběť sledoval vrah z nádraží až domů a tam ji uškrtil před očima jejího dítěte. Tentýž den byla nalezena mrtvola druhé ženy, usmrcené stejným způsobem. Inspektor Thorne brzy zjišťuje skutečnost, že pachatelé jsou dva. Jeden zabíjí s chladnou myslí, druhý jako by byl posedlý šílenstvím – a touhou napodobit svůj morbidní vzor. Thorne pochopí, že se musí při pátrání zaměřit na brutálnější polovinu vražedné dvojice a do té doby, než pachatele dopadne, musí žít s mučivou jistotou, že každá další nalezená mrtvola bude někde mít věrnou kopii...


Dotaz k produktu Zbabělec

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Mark Billingham

Mark Billingham

Mark Billingham strávil prvních dvacet let svého života v Birminghamu. Když mu začalo být rodné město malé, přestěhoval se do Londýna a brzy se mu podařilo získat divadelní angažmá. Několik let se plně věnoval herectví, ale pak přišel rok 2001 a Mark odeslal do nakladatelství rukopis s názvem Spící oběť.

Kniha okamžitě vystřelila na všechny žebříčky nejprodávanějších knih v Británii a byla přeložena do řady jazyků. Recenzenti se shodují, že jen málo autorů umí vyvolat ve čtenáři skutečný strach, který ho přiměje nahlédnout před usnutím pod postel – a Mark Billingham k takovým autorům patří.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Zbabělec

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: