Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Zázračný lék

Zázračný lék

Autor:
David Shobin
Originální název:
The Cure
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-051-9
Počet stran:
320
Datum prvního vydání:
14. 01. 2002
Zázračný lék

Popis: Zázračný lék

Tablety Restore způsobily mezi lidmi obrovské pozdvižení. Tento čistě přírodní produkt pomáhá ženám bojovat proti nadváze, zvyšuje jejich vitalitu a zlepšuje kvalitu sexuálního života. Traduje se, že jde o nový žen-šen, echinaceu, o viagru pro ženy..., zkrátka o zázračný lék.


Steve McClaren je mladý charismatický lékař, který kromě provozování vlastní praxe pracuje jako mluvčí výrobce tablet Restore. Nový preparát doporučil řadě svých pacientek, ale pak se u několika z nich objeví závažné zdravotní problémy. McClaren se snaží přijít na příčinu potíží těchto žen a ke svému zděšení zjistí, že všechny nitky vedou právě k zázračným tabletkám. Jeho lékařská čest mu velí pátrat po pravdě, ale vzápětí vyjde najevo, že to komusi vadí – a že ten neznámý člověk usiluje o jeho smrt...


Dotaz k produktu Zázračný lék

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: David Shobin

David Shobin

David Shobin je lékař a autor pěti medicínských thrillerů. Celou jeho tvorbou se jako červená nit prolíná otázka - kam až je člověk schopen zajít ve své touze po moci a bohatství nebo kvůli uskutečnění svých zrůdných plánů?


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Zázračný lék

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: