Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Z masa a kostí

Z masa a kostí

Autor:
Jonathan Kellerman
Originální název:
Flesh and Blood
Překlad:
Jiří Beneš
Série:
Alex Delaware
Pořadí knihy v dané sérii:
15
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-056-X
Počet stran:
400
Datum prvního vydání:
01. 04. 2002
Z masa a kostí

Popis: Z masa a kostí

Lauren Teaugueová je krásná, vyzývavá, avšak velmi problémová mladá dívka, kterou jednoho dne přivedou rodiče do ordinace soudního psychologa Alexe Delawarea. Lauren se mu však terapii vzpírá, chová se zlostně a provokativně a Alex, ač nerad, ji musí přese všechno úsilí a zkušenosti zařadit mezi své profesní neúspěchy.


O několik let později se setkává s Lauren znovu, tentokrát na pánském večírku, kde dívka vystupuje v odvážném erotickém programu. Alex je otřesen a také Lauren cítí hanbu. Pravá hrůza však přijde ve chvíli, kdy se Alex krátce po této příhodě dozví, že Lauren byla brutálně zavražděna a její zohavené pohozeno kdesi v postranní uličce.


Alex nedbá rady svého přítele, detektiva Mila Sturgise, aby nechal případ policii, a riskuje vztah se svou dlouholetou láskou, aby se mohl vydat po stopách Laurenina vraha. Při sledování bouřlivé minulosti své nešťastné pacientky se Alex dostává do neskutečného světa zvrhlých psychologických experimentů, obchodu se sexem – a nakonec i do smrtelného nebezpečí.


Román Z masa a kostí je strhující drama muže, který hledá pravdu o tragédii mladého člověka, příběh plný důmyslných zápletek a skvěle vykreslených charakterů završený děsivým vyvrcholením. Je to psychothriller ve své vrcholné podobě.

 


Dotaz k produktu Z masa a kostí

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jonathan Kellerman

Jonathan Kellerman

Jonathan Kellerman představuje absolutní špičku mezi autory psychologických thrillerů. Na rozdíl od klasické detektivky neřeší výlučně problém, kdo je pachatelem, ale stejnou pozornost věnuje i otázce, proč byl vlastně daný zločin spáchán. Umí se dokonale vcítit do myšlení všech svých postav – nepochybně díky své dřívější psychologické praxi – a umožňuje čtenáři poznat i to, co obvykle zůstává nevyřčeno či utajeno.

Jeho osmadvacet thrillerů, jejichž hlavním hrdinou je psycholog Alex Delaware, se pravidelně objevuje na žebříčcích bestsellerů a bylo přeloženo do pětadvaceti jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Z masa a kostí

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: