Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Wanted

Wanted

Autor:
Kim Wozencraft
Originální název:
Wanted
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-507-5
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
18. 01. 2010
Wanted

Popis: Wanted

Seděly spolu v cele, ale jinak neměly nic společného. Čtyřiadvacetiletá Diana byla ještě nedávno policistkou plnou ideálů. Pak ale odmítla mlčky přihlížet justiční vraždě, což se jí krutě vymstilo. Stačil jediný nastrčený důkaz a ocitla se za mřížemi.


Celu sdílí s mnohem starší Gail, která už za vězeňskými zdmi pobývá dlouhých osmnáct let. Kdysi se spolu s partou politických radikálů podílela na loupežném přepadení banky, při němž přišli o život nevinní lidé. Ona však nebyla vražedkyní, nýbrž obětním beránkem.


Dvě ženy, které se ocitly ve špatnou chvíli na špatném místě. Obě touží po odplatě a jsou ochotny riskovat cokoli, jen aby dokázaly svou pravdu. Útěk z vězení může přinést cokoli – ospravedlnění i konečnou zkázu. Hranice mezi právem a bezprávím je tenká jako vlas. Stačí málo, aby člověk uklouzl a z pronásledovatele se stal štvancem...

 


Dotaz k produktu Wanted

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Kim Wozencraft

Kim Wozencraft

Kim Wozencraft vstoupila do literárního světa vskutku rázně: ještě jako vysokoškolská studentka napsala svou prvotinu o policistech z protidrogového oddělení, kteří sami propadli závislosti. Kniha se stala mezinárodním bestsellerem a byl podle ní natočen film s názvem Opojení.

Dnes je Kim Wozencraft autorkou šesti thrillerů. V jednom z nich s názvem Wanted (česky vydalo DOMINO) autorka spojila spisovatelský talent s hlubokou znalostí vězeňského prostředí a vybízí čtenáře na cestu, při které mrazí a zároveň přivádí k úvahám o spravedlnosti a pomstě


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Wanted

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: