Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Vražedná mise

Vražedná mise

Autor:
Michael DiMercurio
Originální název:
Attack of the Seawolf
Překlad:
Martin König
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-172-8
Počet stran:
344
Datum prvního vydání:
12. 01. 2004
Vražedná mise

Popis: Vražedná mise

Nejhorší obava amerického vojenského námořnictva se stala skutečností: jedna z nejlepších ponorek USS Tampa byla při plnění supertajného rozkazu zajata Čínskou lidově osvobozeneckou armádou. Čínští komunisté bojují o přežití v nelítostné občanské válce a nyní jim padla do rukou nejen ponorka včetně posádky a komandéra Seana Murphyho, ale také americká moc a prestiž.


Americe zbývá vyložit poslední zoufalou kartu: vyslat na misi nejvyspělejší ponorku na světě, stále ještě nevyzkoušenou USS Seawolf, které velí kapitán Michael Pacino. Seawolf má za úkol dostat Tampu z míst, kde ji střeží celá čínská flotila, po zuby vyzbrojená vojenskými technologiemi, které komunisté získali od poražených Rusů.

 


Dotaz k produktu Vražedná mise

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Michael DiMercurio

Michael DiMercurio

Michael DiMercurio je ve svých domovských Spojených státech považován za jediného autora techno thrillerů, který dokáže zdárně konkurovat zakladateli tohoto žánru, Tomu Clancymu.

K DiMercuriovu úspěchu nepochybně přispěla i skutečnost, že zná svět jaderných ponorek i z vlastní praxe: po absolutoriu Námořní akademie v Annapolisu sloužil jako výsadkář, námořní potápěč a velicí důstojník pohonu na palubě USS Hammerhead.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Vražedná mise

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: