Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Vražedná léčba

Vražedná léčba

Autor:
David Shobin
Originální název:
The Provider
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-009-8
Počet stran:
264
Datum prvního vydání:
29. 01. 2001
Vražedná léčba

Popis: Vražedná léčba

Univerzitní nemocnice byla všeobecně považována za nejšpičkovější lékařské pracoviště. Poklidnou hladinu každodenního života však náhle naruší série nevysvětlitelných úmrtí na novorozeneckém oddělení. Patologové nejsou schopni zjistit příčinu smrti. Nikdo nechápe, co se vlastně stalo – a nikdo se na to ani nesnaží přijít.

Jedinou výjimkou je mladý doktor Brad Hawkins, který se rozhodne odhalit pravdu. Ve spletitých nemocničních chodbách postupně proniká do ďábelského spiknutí, jehož hnacím motorem je honba za penězi. A zatímco umírají další dětští pacienti, Hawkins zápasí s časem, aby nalezl brutálního vraha dřív, než sám skončí na stole v nemocniční pitevně...


Dotaz k produktu Vražedná léčba

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: David Shobin

David Shobin

David Shobin je lékař a autor pěti medicínských thrillerů. Celou jeho tvorbou se jako červená nit prolíná otázka - kam až je člověk schopen zajít ve své touze po moci a bohatství nebo kvůli uskutečnění svých zrůdných plánů?


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Vražedná léčba

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: