Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Volkův stín

Volkův stín

Autor:
Brent Ghelfi
Originální název:
Volk´s Shadows
Překlad:
Dalibor Míček
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-436-8
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
02. 02. 2009
Volkův stín

Popis: Volkův stín

Když v moskevské centrále ropné společnosti vybuchne bomba a zaměstnanci jsou zadrženi jako rukojmí, zavládne všeobecné přesvědčení, že čin mají na svědomí čečenští separatisté. Plukovník Alexej Volkov, přezdívaný Volk dostane jednoznačný rozkaz: neváhat, nevyjednávat, střílet.


Volkovu vůli splnit rozkaz ale nahlodá fakt, že na něj údajní teroristé klidně čekají. Jako bývalý příslušník speciálních jednotek ví, že zrada je v současném Rusku normou chování, a tak začne mít pochyby, jestli ho někdo nechce obětovat. Kdo by na tom ale měl zájem? A čí aktivity se za celou akcí skrývají? Volkov je to rozhodnut zjistit.


Jeho cesta z moskevských nevěstinců až na Kavkaz je lemována nástrahami a Volk musí rozkopnout nejedny dveře, které by bylo bezpečnější nechat zavřené. Po krku mu jde mafie, povstalci i kremelští aparátčíci, ale Volka pohání touha po nastolení elementární spravedlnosti – myšlenka možná až příliš naivní v zemi, kde za peníze lze koupit vše včetně zločinů a nastrčených viníků...

 


Dotaz k produktu Volkův stín

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Brent Ghelfi

Brent Ghelfi

Brent Ghelfi pracoval dlouhá léta u apelačního odvolacího soudu, byl podílníkem advokátní kanceláře a v současné době řídí několik vlastních firem. Psaní pro něj tudíž není zdrojem příjmu, ale radostí – a především vyústěním hlubokého zájmu o Rusko, který v něm podnítila nejprve Tolstého Válka a mír a o několik let později Solženicynova díla, zejména Jeden den Ivana Děnisoviče.

Kromě hluboké znalosti prostředí a mentality autor prokázal ve svých románech i obrovský vypravěčský talent, za nějž sklízí obdiv nejen čtenářů, ale i svých kolegů. Za všechny lze ocitovat nejslavnějšího (a dost možná i nejvýstižnějšího) z nich, Lee Childa: „Brent Ghelfi píše jako Dostojevského vnuk na speedu."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Volkův stín

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: