Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Tichý křik

Tichý křik

Autor:
Thomas O´Callaghan
Originální název:
The Screaming Room
Překlad:
Petr Štádler
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-374-3
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
19. 11. 2007
Tichý křik

Popis: Tichý křik

Detektiv John Driscoll se rozhodl udělat za svým dosavadním životem tlustou čáru a začít znovu. To by se ale nesměl objevit na scéně sériový vrah, který Driscollovo odhodlání rozbije na kousky.


Těla všech jeho obětí jsou drasticky zohyzděna a drze vystavena světu na odiv – na ruském kole, v muzeu pravěku či na mostě. Zkrvavené mrtvoly jsou ztělesněním nejděsivějších představ všech očitých svědků, avšak vyšinutá mysl vraha v nich spatřuje osobitá umělecká díla... A co hůř, samozvaný umělec hodlá ve své hrůzné tvorbě pokračovat.


Pátrání zavede Driscolla na stezku zla, která předčí vše, co až doposud zažil. V jeho protivníkovi se snoubí vyšinutá mysl s geniálním úsudkem, a navíc vyjde najevo, že oběti nebyly náhodně vybrané osoby, ale že se o svůj děsivý osud samy přičinily. Driscollovi nezbývá, než přistoupit na vrahovu smrtící hru. Teď už záleží jen na něm, jestli zbaví město děsivého přízraku – anebo za svou snahu zaplatí životem...

 


Dotaz k produktu Tichý křik

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Thomas O´Callaghan

Thomas O´Callaghan

Thomas O'Callaghan byl od mládí vášnivým čtenářem detektivek a stal se členem několika profesních organizací, jež sdružují autory a přátele tohoto žánru. Díky své prvotině Zloděj kostí (česky DOMINO, 2006) se připojil k nepočetné skupině autorů, kteří dokázali úspěšně navázat tam, kde před lety začal Thomas Harris se svým Mlčením jehňátek. I O'Callaghan uvedl na scénu detektiva, který dokáže vypátrat vyšinutého sériového vraha, aniž by musel mít atributy geniálního supermana.

 

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Tichý křik

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: