Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Temná spravedlnost

Temná spravedlnost

Autor:
William Bernhardt
Originální název:
Blind Justice
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-125-6
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
26. 05. 2003
Temná spravedlnost

Popis: Temná spravedlnost

Právník Ben Kincaid po neblahých zkušenostech ve velké právnické firmě si nyní otevřel soukromou advokátní praxi a ujímá se obhajoby svého přítele, který je obviněn z vraždy. Většina zasvěcených se domnívá, že jde o případ předem prohraný – tím spíše, že u přelíčení je Benovým protivníkem i soudce, který ho nemůže vystát...

Temná spravedlnost je strhující právnický thriller, v němž se slova vina či nevina stávají prázdnými pojmy a snaha o nalezení pravdy připomíná boj s větrnými mlýny.


Dotaz k produktu Temná spravedlnost

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: William Bernhardt

William Bernhardt

William Bernhardt je původním povoláním advokát a byl několikrát zařazen do žebříčku nejvlivnějších právníků ve Spojených státech. I přesto se rozhodl úspěšnou praxi ukončit a nyní se plně věnuje literární tvorbě.

Jeho bibliografie čítá třináct thrillerů čerpajících z právnického prostředí, jejichž pojítkem je postava samorostlého právníka Bena Kincaida. Dokonalá znalost prostředí vnáší do Bernhardtových románů autentičnost, která ve spojení s bravurně vygradovaným dějem a pečlivým vykreslením postav skýtá záruku výborného čtenářského zážitku. William Bernhardt je nositelem sedmi literárních cen a jeho právnické thrillery jsou překládány do dvou desítek světových jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Temná spravedlnost

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: