Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Tajemství Excaliburu

Tajemství Excaliburu

Autor:
Andy McDermott
Originální název:
The Secrets of Excalibur
Překlad:
Stanislava Míčková
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-486-3
Počet stran:
408
Datum prvního vydání:
16. 11. 2009
Tajemství Excaliburu

Popis: Tajemství Excaliburu

Excalibur. Meč, kterému je artušovskou legendou připisována obrovská moc. Jeho majiteli má zajistit neporazitelnost v každé bitvě, ale před více než tisíci lety se po něm slehla zem. To se však může brzy změnit.


Archeoložka Nina Wildeová dostala šifrovaný vzkaz od historika Bernda Rusta, který se domnívá, že dokáže bájný Excalibur nalézt, a co víc – že Artušova zbraň stále skýtá zdroj obrovské síly. Nina se zdráhá uvěřit, ale když ji a Rusta přepadnou profesionální zabijáci a dožadují se výsledků historikova bádání, skepse mizí a místo ní nastupuje ostražitost a nezdolné rozhodnutí Excalibur najít.


Netrvá dlouho a Nina spolu s Eddiem Chasem se stávají aktéry nebezpečného závodu o čas, který je zavede do syrské pouště i na sibiřské pláně. Pokud se totiž Excaliburu zmocní jejich nepřítel, už nic nezastaví jeho zlovolný plán: za pomoci magické síly, kterou meč skrývá, uvrhnout svět do nové války...

 


Dotaz k produktu Tajemství Excaliburu

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Andy McDermott

Andy McDermott

Andy McDermott psal celý život, nikoli ovšem knihy, nýbrž články do časopisů. Zkoušel psát i filmové scénáře, avšak literatuře se dlouhá léta vyhýbal. Sám říká, že k tomu potřeboval dozrát, a podle mínění recenzentů vskutku dozrál – ve výtečného spisovatele.

V jedné z recenzí se praví: „Když Ian Fleming stvořil agenta 007, mohli jsme začít mluvit o zrodu thrilleru jako samostatného žánru. Od té doby vyšla s nálepkou thriller celá řada knih, které jsou více nudné než napínavé. Díky prvotině  Andyho McDermotta Honba za Atlantidou lze říci, že thriller znovu ožil!


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Tajemství Excaliburu

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: