Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Stopa zabijáka

Stopa zabijáka

Autor:
Brad Thor
Originální název:
Path of the Assassin
Překlad:
Jiří Balek
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-210-4
Počet stran:
352
Datum prvního vydání:
18. 10. 2004
Stopa zabijáka

Popis: Stopa zabijáka

Román odkrývá jeden z nejaktuálnějších problémů současnosti - islámský terorismus. Ve státech Středního Východu roste počet teroristických útoků a hrozba se šíří i do dalších částí světa. Americký agent Harvath odhalí stopu pachatelů vražedných atentátů, chytit hlavní organizátory není však jednoduché. Harvath se spojí s majitelkou reklamní agentury, která přežila teroristický útok v letadle a zná tvář hlavního vůdce islámských radikálů. Oba se pouští do smrtelně nebezpečné honby za zločinci a tím za odvrácení světového konfliktu mezi západním a muslimským světem...


Dotaz k produktu Stopa zabijáka

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Brad Thor

Brad Thor

Brad Thor měl v dětství dva sny: hodně cestovat a psát romány. Splnil si oba. Procestoval celý svět, bydlel i studoval na třech různých kontinentech, a o své zážitky se dělí s diváky vlastního televizního pořadu Travelling Lite.

Splnění druhého snu se dočkal mnohem později. Díky své televizní slávě navázal kontakty s lidmi, kteří ho zasvětili do zákulisí světa špionážních služeb. I díky nim je jeho prvotina Elitní žoldáci (česky vydalo DOMINO v roce 2003) považována za román, který posunul špionážní žánr zase o kousek dál. Snad nejvýstižněji se vyjádřil Nelson DeMille, další mistr tohoto žánru: „Thorova kniha má strhující děj, břitké dialogy, technické popisy přesně odpovídající realitě – ale především se věrohodně zabývá tím, co bude v brzké budoucnosti námětem hlavních novinových titulků. Díky tomu všemu budete mít už po přečtení prvních stran pocit, že jste nasedli do letadla s kolmým startem!"


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Stopa zabijáka

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: