Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Společenství stínů

Společenství stínů

Autor:
Ruth Newman
Originální název:
The Company of Shadows
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-565-5
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
22. 11. 2010
Společenství stínů

Popis: Společenství stínů

Kate Greyová si u přátel prohlíží fotky z dovolené v Miami, když zažije šok. Na jedné z fotografií je její manžel Charlie. Tmavé vlasy, modré oči, jeho typický úsměv... Ne, Kate ani na chvíli nepochybuje, že je to on. Věc má ovšem háček: Charlie to být nemůže, protože se před rokem za záhadných okolností utopil na Sicílii. Viděla přece jeho mrtvé tělo!


Kate je odhodlána muže z fotografie najít a zjistit, kdo to vlastně je. Sleduje stopy vedoucí z Miami na Sicílii a každým okamžikem v ní sílí vědomí, že o muži, jehož považovala za svou životní lásku a strávila po jeho boku dva nádherné roky, věděla proklatě málo. Vlastně skoro nic.


Byl Charlie zavražděn? Bylo jejich manželství skutečně tak bezproblémové, jak jí utkvělo ve vzpomínkách? A jestliže už Kate nemá komu věřit, může se spolehnout alespoň sama na sebe, anebo ji dostihne vlastní tajemná minulost?

 


Dotaz k produktu Společenství stínů

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Ruth Newman

Ruth Newman

Ruth Newman se narodila a vyrůstala v Londýně. Psaní příběhů se věnuje  od šesti let a dnes je považována  za nejvýraznější literární talent v Británii.

Vystudovala psychologii a kriminalistiku  na King's College v Cambridgi  a po absolutoriu se rozhodla zůstat. V současnosti pracuje v univerzitním nakladatelství jako odborná redaktorka.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Společenství stínů

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: