Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Spící oběť

Spící oběť

Autor:
Mark Billingham
Originální název:
Sleepyhead
Překlad:
Dalibor Šimko
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-084-5
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
03. 05. 2002
Spící oběť

Popis: Spící oběť

Ve městě začala řádit bestie, která nechce, aby její oběti žily — ale ani aby zemřely. První tři ženy, které si vrah vybral, skončily mrtvé. Čtvrtou nepotkalo takové štěstí...

Alison Willetsová vyšla ze setkání s brutálním psychopatem živá, ale neschopná pohybu či komunikace. Policie zprvu usuzuje, že se vrah dopustil první chyby, když nechal Alison naživu, ale pak inspektor Thorne objeví hrůznou pravdu: že pro pachatele byly nezdarem ony tři mrtvé ženy — a že ve svém zvrhlém jednání hodlá pokračovat. Thorne se pouští do nelehkého honu na muže, který je ve své zrůdnosti naprosto nevyzpytatelný a hraje si s ním jako kočka s myší. A Alison Willetsová, jediná osoba, která zná klíč k zabijákově identitě, Thorneovi v pátrání pomoci nemůže...


Dotaz k produktu Spící oběť

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Mark Billingham

Mark Billingham

Mark Billingham strávil prvních dvacet let svého života v Birminghamu. Když mu začalo být rodné město malé, přestěhoval se do Londýna a brzy se mu podařilo získat divadelní angažmá. Několik let se plně věnoval herectví, ale pak přišel rok 2001 a Mark odeslal do nakladatelství rukopis s názvem Spící oběť.

Kniha okamžitě vystřelila na všechny žebříčky nejprodávanějších knih v Británii a byla přeložena do řady jazyků. Recenzenti se shodují, že jen málo autorů umí vyvolat ve čtenáři skutečný strach, který ho přiměje nahlédnout před usnutím pod postel – a Mark Billingham k takovým autorům patří.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Spící oběť

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: