Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Slepá spravedlnost

Slepá spravedlnost

Autor:
Henry Denker
Originální název:
Outrade
Překlad:
Hana Vysloužilová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-040-3
Počet stran:
264
Datum prvního vydání:
05. 11. 2001
Slepá spravedlnost

Popis: Slepá spravedlnost

Cestou domů je přepadena, znásilněna a zavražděna mladá dívka. Policie sice vraha dopadne a on nezapírá, že je pachatelem, ale nakonec je díky formalitám zákona propuštěn na svobodu. Dívčina matka, zlomená žalem nad takovouto nespravedlností, zanedlouho umírá. Zdrcený otec se rozhodne vzít zákon do svých rukou – najde a zabije vraha své dcery, poté jde na policii a k činu se přizná. Připadá mu to jako jediný způsob, jak ukázat světu, že je spravedlnost slepá.


Soudní přelíčení je velmi dramatické, plné nečekaných zvratů a překvapení. Porota musí zodpovědět nesnadnou otázku – má člověk právo na takovýto zoufalý čin, když státní systém selhal?


Dotaz k produktu Slepá spravedlnost

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Slepá spravedlnost

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: