Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Sestřička

Sestřička

Autor:
Henry Denker
Originální název:
Kincaid
Překlad:
Lenka Lachmanová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-153-1
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
20. 10. 2003
Sestřička

Popis: Sestřička

Kate Kincaidové se vyplnil dětský sen: stala se zdravotní sestrou. Nastoupila na porodnické oddělení velké nemocnice a s láskou pečuje o své pacienty. Je spolehlivá, přesná a důsledná – a právě tyto vlastnosti ji přivedou do konfliktu s jedním z lékařů, který ji dokonce nespravedlivě nařkne, že zavinila smrt novorozence. Nerovný spor ji připraví o iluze a dožene k rozhodnutí, že už nikdy nebude pracovat ve velké nemocnici.


Rozčarovaná Kate se rozhodne na rok odjet do nemocnice v zapadlém horském městečku. Ocitá se v neznámém prostředí, kde musí zvládat náročné doplňkové studium, zodpovědnou práci v nemocnici a naučit se jednat s místními svéráznými lidmi, jejichž důvěru je těžké získat. Situaci jí neusnadňuje ani skutečnost, že ve stejné chvíli miluje dva muže – nadějného právníka, který zůstal ve městě, a mladého lékaře z horské nemocnice.


Román Sestřička je silný příběh mladé ženy, která je odhodlána zdolat četné nástrahy osudu a obstát i ve zkouškách, které nemají zrovna podobu úlohy z učebnice...

 


Dotaz k produktu Sestřička

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Sestřička

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: