Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Prvotní spravedlnost

Prvotní spravedlnost

Autor:
William Bernhardt
Originální název:
Primary Justice
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-076-4
Počet stran:
272
Datum prvního vydání:
09. 09. 2002
Prvotní spravedlnost

Popis: Prvotní spravedlnost

Mladý právník Ben Kincaid nastupuje do zaměstnání u prestižní právnické firmy a hned jeho první případ se zvrtne v noční můru. Ben má zařídit, aby důležitý klient, pan Adams, mohl adoptovat duševně postiženou holčičku, které se už před rokem ujal. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o banální záležitost, kdyby ovšem ještě téhož večera nebyl Adams brutálně ubodán. Události začínají nabírat nečekaný spád. Proč Adamsova firma, která právnickou pomoc s adopcí platí, náhle hází Benovi klacky pod nohy? Proč se ho dokonce pokouší uplatit lukrativní nabídkou? Jak souvisí holčička se záhadným finančním fondem? Ben se na vlastní pěst pouští do dramatického pátrání plného překvapivých zvratů, na jehož konci stojí poznání, že právo a spravedlnost nejsou vždycky totéž...


Dotaz k produktu Prvotní spravedlnost

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: William Bernhardt

William Bernhardt

William Bernhardt je původním povoláním advokát a byl několikrát zařazen do žebříčku nejvlivnějších právníků ve Spojených státech. I přesto se rozhodl úspěšnou praxi ukončit a nyní se plně věnuje literární tvorbě.

Jeho bibliografie čítá třináct thrillerů čerpajících z právnického prostředí, jejichž pojítkem je postava samorostlého právníka Bena Kincaida. Dokonalá znalost prostředí vnáší do Bernhardtových románů autentičnost, která ve spojení s bravurně vygradovaným dějem a pečlivým vykreslením postav skýtá záruku výborného čtenářského zážitku. William Bernhardt je nositelem sedmi literárních cen a jeho právnické thrillery jsou překládány do dvou desítek světových jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Prvotní spravedlnost

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: