Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Pravidla zrady

Pravidla zrady

Autor:
Christopher Reich
Originální název:
Rules of Deception
Překlad:
Jiří Kobělka
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-476-4
Počet stran:
424
Datum prvního vydání:
19. 10. 2009
Pravidla zrady

Popis: Pravidla zrady

Doktor Jonathan Ransom a jeho půvabná žena Emma si vychutnávají úspěšnou horolezeckou výpravu do švýcarských Alp. Při jednom výstupu ale udeří prudká bouře a Emma se zabije při pádu do skryté ledové trhliny.


O čtyřiadvacet hodin později obdrží Jonathan obálku určenou jeho mrtvé ženě. Uvnitř jsou dva lístky z úschovny zavazadel, ale když se Jonathan vypraví na nádraží, musí o Emminu pozůstalost tvrdě bojovat. Zápas si vyžádá život jednoho z útočníků, druhý je těžce zraněn. A jako by to nestačilo, vzápětí vyjde najevo, že to byli švýcarští policisté. Nejhorší ze všeho je ovšem důkaz Emminy zrady. Teprve ten Jonathana naprosto uzemní.


Na rozjímání ovšem nemá čas. Bez vlastního přičinění se stal cílem špičkového zabijáka, a chce-li přežít, musí odhalit zničující informace, které před ním skrývala vlastní žena. Dokáže se všal laik pohybovat ve světě konspirací a úkladů natolik zdatně, aby zachránil nejen vlastní kůži, ale zároveň i celý svět, zjevně stojící na pokraji totální zkázy?

 


Dotaz k produktu Pravidla zrady

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Christopher Reich

Christopher Reich

Christopher Reich se narodil roku 1961 v Tokiu. Absolvoval Harvard, podílel se na prezidentské kampani Teda Kennedyho, pracoval ve švýcarské bance, řídil švýcarskou továrnu na hodinky... A právě v posledním zaměstnání si uvědomil, že létat soukromým tryskáčem je sice velmi příjemná činnost, ale že ho začíná užírat nespokojenost.

K úžasu svého okolí dal úspěšný mladý muž výpověď a rozhodl se napsat svůj první román. Dnes je Reich autorem osmi thrillerů, které jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co ve špionážním žánru během uplynulého desetiletí vyšlo.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Pravidla zrady

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: