Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Pravidla pomsty

Pravidla pomsty

Autor:
Christopher Reich
Originální název:
Rules of Vengeance
Překlad:
Dalibor Míček
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-548-8
Počet stran:
424
Datum prvního vydání:
06. 09. 2010
Pravidla pomsty

Popis: Pravidla pomsty

Několik měsíců po zmaření teroristického útoku na civilní letadlo se Jonathan Ransom ocitá v odlehlém koutě Afriky, zatímco jeho manželka zoufale uniká před hněvem Divize, tajné americké zpravodajské agentury, kterou zradila.


Manželé se setkávají až na lékařské konferenci v Londýně. Ransomovo nadšení z nečekaného střetnutí však brzy přeroste v podezíravost, neboť manželčino počínání ho vede k pochybnostem o skutečných důvodech jejího příjezdu. A když dojde k útoku na kolonu zahraničních diplomatů, romantické setkání se změní v teroristickou řež.


V nastalém chaosu Emma zmizí a bezpečnostní kamery odhalují Jonathana jako hlavního podezřelého. Ransom se ocitá v policejní cele a čelí hrozbě doživotního vězení. Dobře ví, že pokud chce očistit své jméno, nezbývá mu než vypátrat manželku a jednou provždy zjistit, kým Emma ve skutečnosti je. Avšak z nelítostné hry, jejíž součástí se nedobrovolně stal, může vzejít pouze jeden vítěz – a první obětí se nezřídka stává pravda...

 


Dotaz k produktu Pravidla pomsty

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Christopher Reich

Christopher Reich

Christopher Reich se narodil roku 1961 v Tokiu. Absolvoval Harvard, podílel se na prezidentské kampani Teda Kennedyho, pracoval ve švýcarské bance, řídil švýcarskou továrnu na hodinky... A právě v posledním zaměstnání si uvědomil, že létat soukromým tryskáčem je sice velmi příjemná činnost, ale že ho začíná užírat nespokojenost.

K úžasu svého okolí dal úspěšný mladý muž výpověď a rozhodl se napsat svůj první román. Dnes je Reich autorem osmi thrillerů, které jednoznačně patří k tomu nejlepšímu, co ve špionážním žánru během uplynulého desetiletí vyšlo.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Pravidla pomsty

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: