Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Pařížská hrozba

Pařížská hrozba

Autor:
Robert Ludlum a Gayle Lynds
Podtitul:
Série Jonathan Smith, 3. díl
Originální název:
Paris Option
Překlad:
Michael Havlen
Série:
Jonathan Smith
Pořadí knihy v dané sérii:
3
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-140-X
Počet stran:
400
Datum prvního vydání:
01. 09. 2003
Pařížská hrozba

Popis: Pařížská hrozba

Mohutná noční exploze změnila část vyhlášeného Pasteurova ústavu v hromadu sutin. Někteří vědci zahynuli, jiní utrpěli těžká zranění – ale tělo předního světového odborníka na výpočetní techniku Émila Chamborda nebylo vůbec nalezeno. I když se k pumovému útoku přihlásila jistá teroristická skupina, ve špionážních službách zavládlo podezření, že vědec byl unesen a bomba měla za cíl odvést pozornost.


Chambord pracoval na vývoji převratného molekulárního počítače, který by poslal veškerou současnou techniku do starého železa. Pokud by se jeho práce dostala do nesprávných rukou, stala by se nebezpečnou zbraní, jejíž použití by mělo katastrofální následky.


Do hledání zmizelého vědce i pachatelů bombového útoku se pouští doktor Jonathan Smith, podplukovník americké armády a člen tajné špionážní organizace Alfa. S pomocí kolegů a počítačového mága Martyho Zellernbacha postupně odhaluje tajný plán organizovaný z nejvyšších míst, který má za cíl změnit poměry v Evropě a zničit Spojené státy. S molekulárním počítačem by to nebylo nic tak složitého...

 


Dotaz k produktu Pařížská hrozba

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Robert Ludlum a Gayle Lynds

Robert Ludlum a Gayle Lynds

Robert Ludlum (1927– 2001) je všeobecně považován za otce politického thrilleru.  Na celém světě se už prodalo téměř půl miliardy jeho knih, které byly přeloženy  do čtyřiceti jazyků. Ludlumovy špionážní romány jsou natolik přesvědčivé  a věrohodné, že na něj svého času CIA  dokonce nasadila zvláštního agenta.

Gayle Lynds je americká autorka špionážních thrillerů. Její knihy jsou publikovány ve dvaceti zemích. Narodila se v Nebrasce a vyrůstala v Iowě. Tamtéž vystudovala i Univerzitu se zaměřením na žurnalistiku. Začínala jako novinářka psaním investigativních reportáží. Tyto reportáže však měly takový dopad, že vedly ke změnám ve státní legislativě. Nyní žije v Maine a na plný úvazek se věnuje psaní románů.

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Pařížská hrozba

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: