Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Omega

Omega

Autor:
Michael DiMercurio
Originální název:
Voyage of the Devilfish
Překlad:
Martin König
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-145-0
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
15. 09. 2003
Omega

Popis: Omega

Ponorka Kaliningrad třídy Omega je posledním triumfem sovětské vojenské techniky. Stroj nabitý nejmodernějšími přístroji byl vypuštěn na moře a nyní operuje pod polárním ledovcem. Velí mu nejlepší důstojník, jaký kdy vzešel z řad sovětského námořnictva, admirál Alexej Novskoj. V jeho fanatických rukou je nyní obrovská moc, která mu umožňuje vrátit čas do dob studené války a přivést mírový svět na pokraj zkázy.


Jeho protivníkem je americká ponorka Devilfish vedená ostříleným veteránem americké flotily, komandérem Michaelem Pacinem. Ten má za úkol najít a zničit ruskou Omegu. Pacino však sleduje i svůj soukromý cíl – vyrovnat si staré účty s Novským, který před lety zabil jeho otce.


Rozhodující podmořská bitva může začít...


Dotaz k produktu Omega

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Michael DiMercurio

Michael DiMercurio

Michael DiMercurio je ve svých domovských Spojených státech považován za jediného autora techno thrillerů, který dokáže zdárně konkurovat zakladateli tohoto žánru, Tomu Clancymu.

K DiMercuriovu úspěchu nepochybně přispěla i skutečnost, že zná svět jaderných ponorek i z vlastní praxe: po absolutoriu Námořní akademie v Annapolisu sloužil jako výsadkář, námořní potápěč a velicí důstojník pohonu na palubě USS Hammerhead.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Omega

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: