Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Ohnivý jestřáb

Ohnivý jestřáb

Autor:
Geoffrey Archer
Originální název:
Fire Hawk
Překlad:
Jiří Beneš
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-068-3
Počet stran:
432
Datum prvního vydání:
17. 06. 2002
Ohnivý jestřáb

Popis: Ohnivý jestřáb

Když Sam Packer přecházel od námořnictva k tajným službám, říkali mu, aby nikomu nevěřil. Brzy zjistil, že ono „nikomu" zahrnuje i nejbližší přátele. Při tajné misi v Bagdádu zjistil, že  navzdory monitorování Organizace spojených národů jsou z Iráku pašovány bojové hlavice s antraxem, které mají být použity ke smrtícímu útoku v zámoří. Než však Packer stačí zareagovat, je odhalen, zajat a mučen. Je si téměř jist, že bude popraven za špionáž, ale pak je znenadání vyměněn za iráckého zrádce.

Radost z nečekané svobody mu kalí vědomí, že za jeho únosem stojí čísi zrada. Ale kdo ho zradil? Mohla to být bývalá milenka Chrissie, která se podílela na jeho útěku za hranice? Je zcela zřejmé, že Chrissie něco tají – a své tajemství si vezme do hrobu, protože se stane obětí sexuální vraždy. Packer se pouští do nebezpečného pátrání po tajemném zabijákovi a vzápětí dochází k šokujícímu zjištění: existuje úzké spojení mezi nejvyššími iráckými kruhy a ukrajinskou mafií...


Dotaz k produktu Ohnivý jestřáb

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Geoffrey Archer

Geoffrey Archer

Geoffrey Archer působil řadu let jako zahraničně politický zpravodaj pro televizní stanici ITN a za svou žurnalistickou práci obdržel řadu ocenění. Později se rozhodl zúročit svou znalost zákulisí diplomatických i špionážních služeb a napsal svůj první politický thriller.

Dnes má na svém kontě osm titulů a patří mezi nejčtenější autory tohoto žánru v Británii.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Ohnivý jestřáb

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: